Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sołtysi i sołtyski poszukiwani. Trwa nabór na rezydencje w ramach Mazowieckiego Programu Edukacji Kulturalnej

Czekamy na sołtysów i sołtyski - trwa nabór na rezydencje!

W związku z dużym zainteresowaniem rezydencjami animacyjnymi we wsiach, Mazowiecki Instytut Kultury ogłasza nabór do ich drugiej odsłony. Tym razem do przesyłania zgłoszeń zaprasza wsie, których mieszkańcy oraz sołtysi i sołtyski wezmą udział w projekcie. Nabór trwa do 25 czerwca 2020 r.

Rezydencje animacyjne polegają na współpracy doświadczonych animatorek kultury z sołtyskami i społecznością lokalną wsi w województwie mazowieckim. Ich efektem będzie realizacja działań o charakterze społeczno-kulturalnym.

Projekt składa się z minimum 4 spotkań, trwających łącznie minimum 10 dni między 15 lipca a 15 listopada 2020 r.

Koszty realizacji działań w kwocie do 5000 zł brutto (w każdej z lokalizacji) zostaną pokryte w ramach Mazowieckiego Programu Edukacji Kulturalnej. 

Zasady naboru

W naborze mogą brać udział sołtysi i sołtyski, jako reprezentanci społeczności wsi leżących na terenie województwa mazowieckiego. Spośród przesłanych zgłoszeń wyłonione zostaną dwie wsie, które wezmą udział w projekcie.

Aby wziąć udział w naborze na rezydencje animacyjne we wsiach należy zapoznać się ze szczegółowym regulaminem, który znajduje się w załączniku w zakładce REZYDENCJE (nazwa pliku: REGULAMIN NABORU WSI) oraz uzupełnić i przesłać FORMULARZ ZGŁOSZENIOWdo dnia 25 czerwca 2020 r.

Pytania prosimy kierować drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 669 395 783

Sylwetki animatorek kultury

Program organizowany jest w ramach Mazowieckiego Programu Edukacji Kulturalnej.
Operatorem Programu oraz organizatorem naboru jest Mazowiecki Instytut Kultury.
Program finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

ŹródłoMazowiecki Instytut Kultury 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx