Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Konkurs Ferie z Pasją 2020!

Weź udział w konkursie „FERIE Z PASJĄ” Do wygrania dofinansowanie indywidualnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży z rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka. Organizatorem programu jest Fundacja Ernst&Young (Fundacja EY).

Drodzy Opiekunowie!

Podobnie jak w zeszłym roku chcielibyśmy zaproponować pomoc w sfinansowaniu ferii zimowych dla dzieci i młodzieży objętych opieką zastępczą.

Planujemy dofinansować około 20 wyjazdów feryjnych dla dzieci w wieku 10 – 16 lat kwotą do 1000 zł/os. Chcemy, by były to wyjazdy samodzielnie przez Państwa wybrane, służące dzieciom – rozwojowi ich umiejętności, zainteresowań, nawiązywaniu relacji z rówieśnikami, poszerzaniu wiedzy.

Co zrobić, aby wygrać:

Zadania dla dziecka:

  • Wypełnij swoją część formularza zgłoszeniowego

  • Wykonaj zadanie: Przygotuj choinkową ozdobę świąteczną do zawieszenia lub stroik świąteczny (do zawieszenia lub postawienia) utrzymane w charakterze eko-świąt, czyli korzystając z naturalnych elementów tj. drewno, patyczki, słoma, siano, liście, naturalne tkaniny, papier, wstążki, sznurek, dary lasu (np. szyszki), przyprawy.

    Dołącz do niej bilecik (małą, prostokątną karteczkę) z Twoim imieniem i wiekiem

Zadania dla opiekuna:

  • Wybierz wyjazd dla Twojego dziecka
  • Zapoznaj się z regulaminem konkursu (pdf, 254kb)
  • Wypełnij formularz ferie z pasją 2020 z danymi swoimi i swojej rodziny. Dopilnuj, aby dziecko wypełniło swoją część formularza
  • Do dn. 29 listopada 2019 r. wyślij wypełniony formularz i pracę konkursową (pocztą i mailem (mailem tylko formularz zgłoszenia)). Koniecznie podpisane!
Adres organizatora konkursu:
Fundacja Ernst & Young
Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa

(decyduje data stempla pocztowego)

faks: 022 557 70 01 z dopiskiem „Do Fundacji EY”
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obserwuj naszą stronę internetową – wyniki konkursu ogłosimy do 6 grudnia 2020 r.! Przesłane prace konkursowe będą ocenione przez jury. Dofinansowanie otrzymają pracę o największej liczbie punktów.

Ze zwycięzcami podpiszemy umowy darowizny. Każdy z Państwa będzie zobowiązany do rozliczenia przyznanej kwoty, a dzieci do stworzenia „reportażu z ferii”. Chcielibyśmy dowiedzieć się, jak dzieci czuły się na wyjeździe, co robiły, co widziały, kogo ciekawego poznały.

Na pytania dotyczące konkursu odpowiemy pod numerem 022 557 66 93 lub 022 557 78 80 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: https://www.ey.com/

Najnowsze