Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Łódzka edycja wojewódzka konkursu „FUNDUSZ SOŁECKI – najlepsza inicjatywa”Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego ogłasza nabór wniosków do  II edycji konkursu „FUNDUSZ SOŁECKI – najlepsza inicjatywa”  - etap wojewódzki.


Konkurs skierowany jest do sołectw z terenu województwa łódzkiego, które realizowały na przestrzeni lat 2010-2018 projekty finansowane ze środków wyodrębnionych w ramach funduszu sołeckiego lub w których fundusz sołecki stanowił wkład własny.

Konkurs ma na celu promowanie najlepszych i najciekawszych projektów finansowanych w ramach funduszu sołeckiego oraz wyróznienie tych sołectw, które są aktywne, mają pomysły i chcą się nimi dzielić.

Laureat I miejsca zostanie nominowany do krajowej edycji konkursu, który organizuje Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów z siedzibą w Koninie.

Warunkiem uczestnictwa jest prawidłowe i terminowe złożenie kompletnego formularza zgłoszeniowego w Biurze Podawczym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego Al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź.
Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń upływa w dniu 30 listopada 2018 roku (decyduje data wpływu).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z REGULAMINEM KONKURSU ORAZ DO UDZIAŁU W KONKURSIE

Pliki do pobrania:
Regulamin II edycji

Zgłoszenie do konkursu
Załącznik nr 1 do zgłoszenia
Załącznik nr 2 do zgłoszenia
Ankieta ewaluacyjna

Źródło: https://www.lodzkie.pl/

Najnowsze