Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Edukacyjna Gmina Małopolski: Czekamy na zgłoszenia do 31 lipca!

Do 31 lipca 2018 r. przyjmowane są zgłoszenia gmin i sołtysów promujących ciekawe formy rozwoju, inicjujących lokalne działania wśród mieszkańców w ramach plebiscytu "Edukacyjna Gmina Małopolski".

Edukacyjna Gmina Małopolski - baner

W tym roku tematem przewodnim programu jest dziedzictwo kulturowe i tradycja. Jednak istotne będą także działania na rzecz promocji doradztwa zawodowego.

Przypominamy, że kandydatem do tytułu "Edukacyjna Gmina Małopolski 2018" może być gmina wiejska lub miejsko-wiejska obejmująca miasta do 25 000 mieszkańców z Małopolski. Zgłoszenie może obejmować inicjatywy edukacyjne, realizowane przez gminy, ośrodki kultury, szkoły lub inne jednostki organizacyjne danej gminy. W zgłoszeniu można również wykazać inicjatywy, które zrealizowano we współpracy ze stowarzyszeniami, fundacjami lub innymi organizacjami pozarządowymi, działającymi na terenie danej gminy.

Z kolei kandydatami do tytułu "Ambasador Bilansu Kariery" mogą być aktualnie na dzień zgłoszenia urzędujący sołtysi sołectw położonych w województwie małopolskim, którzy aktywnie wspierają rozwój osobisty, zawodowy swoich mieszkańców, czyli inicjują i realizują działania mające na celu integrowanie lokalnych społeczności, motywowanie do działania, wspieranie rozwoju zawodowego i osobistego mieszkańców oraz promocję uczenia się przez całe życie, w tym różne formy uczenia się pozaformalnego i nieformalnego oraz poradnictwo zawodowe.

Szczegółowe informacje, w tym wzory zgłoszeń, są dostępne w regulaminach zamieszczonych poniżej.
Załączniki

Regulamin plebiscytu Edukacyjna Gmina Małopolski 2018

Regulamin konkursu o tytuł Ambasadora Bilansu Kariery
Źródło: http://wupkrakow.praca.gov.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx