Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

III edycja konkursu fotograficznego „Tradycja w Obiektywie"

Regulamin III Konkursu Fotograficznego „Tradycja w Obiektywie"

INFORMACJE OGÓLNE i ZAŁOŻENIA:

1. Organizatorem jest Stowarzyszenie Animatorów Ruchu Folkowego.
2. Konkurs jest kierowany do fotografów amatorów. Osoby niepełnoletnie proszone są o przesłanie zgody rodzica/opiekuna na udział w Konkursie.
3. Nabór zdjęć trwa od 1 września do 1 listopada 2017 r. włącznie.
4. Oczekujemy zdjęć mających na celu popularyzację folkloru oraz przedstawienie zjawisk współczesnych inspirowanych kulturą tradycyjną. Zdjęcia powinny być pojedynczymi i samodzielnymi kadrami, nie cyklem zdjęć.
5. Pełne zgłoszenie składa się z wypełnionego formularza http://goo.gl/forms/PRSZOlWbjC oraz z nadesłanych e-mailem fotografii. Przesłanie samych zdjęć bądź tylko formularza nie będzie akceptowane.
6. Fotografie należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w tytule maila wpisując: Konkurs fotograficzny.
7. Każde zgłaszane zdjęcie powinno mieć nazwę wg schematu: IMIE_NAZWISKO_TYTUŁ_NR. („NR" to liczba porządkowa - 1, 2, 3).
8. Prace powstałe w wyniku połączenia różnych fotografii (kolaże, fotomontaże) oraz takie, na których znajdują się znaki wodne, daty, podpisy - nie mogą brać udziału w Konkursie.
9. Nie ma określonych wymagań technicznych - akceptujemy zdjęcia wykonane dowolnymi formatami i urządzeniami, w tym mobilnymi, o ile plik umożliwia druk w formacie co najmniej A5.
10. Akceptujemy jedynie zdjęcia w formacie JPG, krótszy bok min 1200px, maksymalnie 15 MB na jedno zdjęcie.
11. Jedna osoba może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia swojego autorstwa.
12. Zgłaszając zdjęcia do Konkursu oświadczasz, że jesteś ich autorem/autorką i przysługuje Ci do nich całość praw autorskich oraz to, że osoby uwiecznione na fotografiach wyrażają zgodę na udostępnianie ich wizerunku.
13. Zgłaszając zdjęcia wyrażasz zgodę na ich wydruk oraz prezentację w ramach wystawy, w slideshow, a także publikację w materiałach promocyjnych związanych z Konkursem oraz w materiałach Organizatora (strona internetowa, media społecznościowe, materiały prasowe, wydawnictwa itp. - wszędzie gdzie to możliwe, zdjęcie będzie podpisane imieniem i nazwiskiem), bez ograniczeń czasowych, ilościowych i terytorialnych.
14. Zgłoszenie fotografii do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i udostępnianie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm).
15. Uczestnik Konkursu wysyłając fotografie oświadcza tym samym, iż akceptuje Regulamin Konkursu oraz wszystkie warunki uczestnictwa w Konkursie.


ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:
1. Fotografie oceniać będzie powołane przez Organizatorów jury, które zadecyduje o przyznaniu nagród oraz wytypuje prace na wystawę pokonkursową. Decyzje jury będą ostateczne i wiążące dla wszystkich uczestników konkursu.
2. Z autorami i autorkami wybranych zdjęć skontaktujemy się telefonicznie lub e-mailowo do 20 listopada 2017 roku. Tego samego dnia upublicznimy listę nazwisk.
3. Laureaci otrzymają odpowiednio:
I miejsce - 700 zł + karnet na XXVII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Ludowej „Mikołajki Folkowe" 2017.
II miejsce - 500 zł + karnet na XXVII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Ludowej „Mikołajki Folkowe" 2017.
III miejsce - 300 zł + karnet na XXVII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Ludowej „Mikołajki Folkowe" 2017.
4. Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas festiwalu. Dzień i godzina zostanie podana e-mailem.
5. Nagrodzone prace będą prezentowane na wystawie pokonkursowej w ACK UMCS „Chatka Żaka" w ramach XXVII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Ludowej „Mikołajki Folkowe" 2017.

KONTAKT DO ORGANIZATORA:

Grzegorz Nowicki
tel. 696935011
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: http://mikolajki.folk.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx