Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bezpłatne szkolenia, warsztaty i doradztwo - trwa nabór do projektu „Aktywne Wspólnoty Gruntowe”

Stowarzyszenie Aktywni wraz z Powiatem Szydłowieckim realizuje projekt „Aktywne Wspólnoty Gruntowe”, będący kontynuacją pierwszego w Polsce projektu poświęconego wspólnotom gruntowym.

Celem projektu jest zwiększenie aktywności wspólnot gruntowych z terenu woj. mazowieckiego, łódzkiego, świętokrzyskiego i lubelskiego przez przekazanie wsparcia w postaci bezpłatnych szkoleń, warsztatów i doradztwa z zakresu prawa wspólnot gruntowych ich reaktywacji i funkcjonowania (m. in. porządkowanie stanu prawnego, ustalanie nieruchomości stanowiących mienie, sporządzanie projektu wykazu uprawnionych, zakładanie spółek, opracowania statutu). Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2014-2020.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w projekcie oraz odwiedzenia strony internetowej: www.wspolnotygruntowe.pl.

Aby wziąć udział w projekcie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy wraz z oświadczeniem i przesłać go do nas za pomocą:

- poczty elektronicznej na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- za pomocą poczty tradycyjnej na adres: Stowarzyszenie Aktywni, Gąsawy Rządowe 111C, 26-502 Jastrząb

- albo zgłosić się osobiście do biura projektu (adres  jak wyżej).

 

Udział w projekcie jest bezpłatny, rekrutacja trwa do 12 września 2016 roku.

 

Prosimy także o zapoznanie się z regulaminem projektu.

 

Dokumenty do pobrania:

Regulamin projektu
Oświadczenie 
Formularz zgłoszeniowy

 

Źródło: http://www.wspolnotygruntowe.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx