Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Webinarium „Animacja społeczności lokalnych” - 5 listopada 2020 r. w ramach cyklu wykładów eksperckich "Zaprojektuj działanie!" Programu "Europa dla obywateli"

Zapraszamy do udziału w kolejnych wykładach eksperckich z cyklu “Zaprojektuj działanie!”, organizowanych przez polski Punkt Kontaktowy programu “Europa dla obywateli”. Cykl powstał z myślą o odbiorcach programu “Europa dla obywateli” i ma na celu wzmocnienie kompetencji i wzbogacenie wiedzy w zakresie realizacji projektów.

 

Spotkania odbywają się w formie webinariów. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, obowiązują zapisy przez formularz rejestracyjny.
 
Najbliższe webinarium “Animacja społeczności lokalnych” odbędzie się 5 listopada br. w godzinach 11.00-12.30.

Animacja społeczności lokalnych stanowi jeden z najistotniejszych elementów tworzenia i pobudzania „ducha współpracy”, który wspiera i aktywizuje grupę, społeczność, instytucję lub organizację do współtworzenia, współdziałania oraz współdecydowania o własnych losach lub o losach najbliższych sąsiadów i innych współobywateli. Podejście to jest narzędziem, którymi mogą dysponować przedstawiciele sektorów kultury, społecznego, administracyjnego, pozarządowego i edukacyjnego w swojej codziennej działalności, przyczyniając się do tworzenia społeczeństwa obywatelskiego.
 
Zagadnienie to przybliży Monika Hausman-Pniewska – trenerka, animatorka i inicjatorka wielu przedsięwzięć, z wieloletnim doświadczeniem zarówno na sali szkoleniowej, jak i w pracy ze społecznościami lokalnymi.

 
Informacje o programie "Europa dla obywateli" znajdują się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego oraz na profilu Facebook.
 
Źródło: Informacja prasowa

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx