Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs „Po pierwsze Rodzina!” wystartował, można składać oferty!

 

Ruszył otwarty konkurs ofert „Po pierwsze Rodzina!” na rok 2020. Dofinansowane zostaną najlepsze projekty informacyjno-edukacyjne i szkoleniowe na rzecz rodzin. Termin składania ofert upływa 27 czerwca br.

Po pierwsze Rodzina!

Wspieranie małżeństwa jako najlepszego środowiska opiekuńczo-wychowawczego dla dzieci, przygotowanie młodych par do radzenia sobie z wyzwaniami życia rodzinnego oraz tworzenie otoczenia szczególnie przyjaznego rodzinom, to główne cele konkursu skierowanego do organizacji pozarządowych. 

Do wzięcia jest 6 mln zł

Wysokość dotacji, o którą można się ubiegać, wynosi od 50 tys. zł do 1,5 mln zł. Warte podkreślenia jest, że wkład własny nie jest wymagany.

Natomiast okres realizacji zadania zaplanowany jest na 15 września-31 grudnia 2020 r. 

Kto może otrzymać dofinansowanie?

Program jest adresowany do organizacje pozarządowych - stowarzyszeń i fundacji, organizacji kościelnych oraz spółdzielni socjalnych.

Pragniemy zauważyć, że organizacje muszą mieć doświadczenie w realizacji minimum jednego projektu informacyjno-edukacyjnego na rzecz rodziny.

Jak i kiedy złożyć ofertę?

Oferty należy składać poprzez formularz zamieszczony w systemie Witkac.pl. Aby to zrobić należy założyć konto i zalogować się na stronie konkursu: www.witkac.pl/public/#/Contest/View/13171.
Termin składania ofert rozpoczyna się 5 czerwca 2020 r.o  godz. 18.00, a upływa 27 czerwca 2020 r. o godz. 23.59.

Ocena i ogłoszenie wyników

Ogłoszenie wyników nastąpi nie później niż w terminie do 15 lipca 2020 r. na stronie gov.pl/rodzina, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy informacyjnej w siedzibie MRPiPS.

Zapraszamy do składania ofert!

Materiały

Regulamin Konkursu

Źródło: https://www.gov.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx