Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Moje Miejsce na Ziemi – druga edycja programu Fundacji ORLEN - DAR SERCA

Ruszył nabór do drugiej edycji programu dla społeczności lokalnych - „Moje Miejsce na Ziemi”. Do 9 września organizacje pozarządowe i instytucje samorządowe z całej Polski mogą składać wnioski o dofinansowanie pomysłów na działania w swoich małych ojczyznach. Budżet programu to aż 2 miliony złotych.

Organizacje pozarządowe, szkoły, przedszkola, biblioteki czy instytucje kultury wnioskować mogą o grant w wysokości 4 000, 7 500, 10 000 i 15 000 złotych. Projekty dotyczyć muszą jednego z sześciu tematów: ekologia, sport, promocja zdrowego trybu życia, przeciwdziałanie wykluczeniu, bezpieczeństwo czy zachowania dziedzictwa historycznego oraz rozwoju edukacji, kultury i sztuki. Inicjatywy muszą być realizowane pomiędzy 1 października 2019 r. a 14 czerwca 2020 r. 
 
Zapoznaj się z regulaminem programu:

Regulamin programu Moje miejsce na Ziemi - II edycja - 2019.pdfRegulamin programu Moje miejsce na Ziemi - II edycja - 2019.pdf

Przykładowy wniosek:

Wzór formularza wniosku_Moje miejsce na Ziemi_2019.pdfWzór formularza wniosku_Moje miejsce na Ziemi_2019.pdf

Wzór budżetu.pdfWzór budżetu.pdf

 
JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK?

1. Wniosek można złożyć wyłącznie przez formularz online.​

2. Aby złożyć wniosek należy założyć konto w GENERATORZE WNIOSKÓW, podając swój NIP: https://grantydarserca.orlen.pl

3. Instrukcja założenia konta w GENERATORZE WNIOSKÓW dostępna jest TUTAJ.  
 
4. Po stworzeniu konta i uzupełnieniu danych należy zalogować się do systemu, wybrać program „Moje miejsce na Ziemi” i złożyć wniosek.
 
5. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie, codziennie w godz. 10.00 – 14.00 pod numerem 665 560 237 
 
 
Jeśli masz wątpliwości, jak złożyć wniosek, zanim zadzwonisz zachęcamy do przeczytania odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. 
 

 FAQ - Najczęściej zadawane pytania - Moje miejsce na Ziemi - II edycja.pdfFAQ - Najczęściej zadawane pytania - Moje miejsce na Ziemi - II edycja.pdf

Uwaga!

Prosimy o upewnienie się, czy wypełnili Państwo poprawny wniosek. Po kliknięciu przycisku „Wypełnij wniosek” należy wybrać  "Moje miejsce na Ziemi", a nie "darowizny dla organizacji". Apelujemy o maksymalną uwagę przy wyborze wniosku!
 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx