Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Weź udział w programie "InicJaTyWy" i działaj na rzecz swojej społecznościInicJaTyWy to program Carlsberg Polska, którego celem jest poprawa życia lokalnych społeczności w sąsiedztwie browarów firmy poprzez m.in. rewitalizację terenów zielonych, stwarzanie warunków zachęcających do aktywnego wypoczynku, a także przez działania kulturalne i edukacyjne.

Carlsberg Polska zaprasza do udziału w programie organizacje pozarządowe i instytucje użyteczności publicznej. Firma zachęca też swoich pracowników do włączenia się na zasadzie wolontariatu w realizowane projekty, budujące wartościowe i trwałe relacje w lokalnych społecznościach.


Konkurs Grantowy

Carlsberg Polska przyznaje granty na projekty, które realizują cel programu InicJaTyWy i przyniosą długotrwałe efekty z korzyścią dla lokalnych społeczności.

Do rozdania jest 9 grantów o wartości 10.000 zł. każdy. Przeznaczone są one na działania realizowane w sąsiedztwie browarów Carlsberg Polska: Browaru Okocim w Brzesku, Browaru Kasztelan w Sierpcu oraz Browaru Bosman w Szczecinie.

Konkurs prowadzony jest we współpracy z lokalnymi władzami oraz pod patronatem Fundacji Nasza Ziemia.

Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu


Warunki uczestnictwa w Konkursie

O granty przyznawane przez Carlsberg Polska mogą ubiegać się organizacje i instytucje, które prowadzą działalność na terenie Brzeska, Sierpca i Szczecina oraz okolic.
Pod uwagę będą brane projekty zgłaszane przez:

  • stowarzyszenia,
  • fundacje,
  • instytucje kultury,
  • instytucje sportu,
  • Ochotnicze Straże Pożarne (OSP),
  • samorządowe jednostki organizacyjne pod warunkiem, że posiadają osobowość prawną lub są jednostkami organizacyjnymi niebędącymi osobami prawnymi, którym ustawa przyznaje zdolność prawną.

Carlsberg Polska najwyżej oceni projekty, które poza spełnieniem podstawowych kryteriów związanych z celami programu, będą:

  • promować proekologiczną postawę, m.in. odpowiedzialne podejście do opakowań,
  • promować odpowiedzialną konsumpcję alkoholu,
  • przyniosą długotrwałe efekty z korzyścią dla lokalnych społeczności.

Każdy zgłaszany projekt powinien uwzględniać potencjalne zaangażowanie chętnych pracowników-wolontariuszy Carlsberg Polska.

Nabór wolontariuszy odbędzie się po ogłoszeniu wyników konkursu.


Granty

W roku 2019 Carlsberg Polska przeznacza na realizację projektów ekologicznych i społecznych w sumie 90.000 zł brutto, przy czym wartość jednego grantu wynosić będzie maksymalnie 10.000 zł brutto. Na jedną lokalizację przypadają trzy granty, każdy w wysokości 10.000 zł brutto.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx