Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Lista osób zakwalifikowanych

Nabór na XVIII Spotkanie Organizacji w Marózie zakończony. Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych do tegorocznej edycji. Ostateczna lista uczestników zostanie opublikowana 6 maja 2019 r. 

Dziękujemy wszystkim chętnym, którzy wysłali zgłoszenia na XVIII Spotkanie Organizacji w Marózie. Z powodu ograniczonej liczby miejsc musieliśmy odrzucić część zgłoszeń. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach spotkamy się z osobami, które tym razem nie znalazły się na liście zakwalifikowanych.

Lista osób zakwalifikowanych – Maróz 2019

Osobom zakwalifikowanym przypominamy, że aby znaleźć się na ostatecznej liście uczestników, należy do 3 maja 2019 r. zapłacić opłatę rekrutacyjną w wysokości 35 PLN od osoby. Dane do przelewu:

-na konto nr 21 8834 0009 2001 0000 2121 0057

-właściciel konta: Nidzicka Fundacja Rozwoju „NIDA”, 13-100 Nidzica, ul. Rzemieślnicza 3

-tytułem: opłata rekrutacyjna za … proszę podać imię i nazwisko osoby, za którą dokonany jest przelew…

Potwierdzenie wpłaty należy przesłać skanem (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) lub pocztą (adres: ul. Rzemieślnicza 3, 13-100 Nidzica). Faktura będzie wystawiona tylko na prośbę przesłaną mailem (prosimy podać w nim imię, nazwisko, adres, bądź nazwę organizacji, adres, NIP) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Ostateczna lista zakwalifikowanych uczestników zostanie opublikowana 6 maja 2019 r. W przypadku rezygnacji z udziału w Spotkaniu po tym terminie prosimy jak najszybciej powiadomić o tym Fundację NIDA (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon 89 625 36 51).

Opłata w wysokości 35 PLN nie podlega zwrotowi, chyba że wskaże się na swoje miejsce inną osobę z tej samej organizacji (informacja Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon 89 625 36 51). Aby inna wskazana osoba mogła uczestniczyć w Spotkaniu wymagana jest zgoda Fundacji NIDA i Fundacji Wspomagania Wsi. W tym celu prosimy mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) zaproponować zmianę. Ustosunkujemy się do niej. W przypadku zgody nowy uczestnik będzie musiał okazać ją podczas rejestracji na Spotkaniu.

Osoby, które przyjadą na Spotkanie, a nie będą widniały na liście rejestracyjnej, nie będą mogły uczestniczyć w Spotkaniu. Ewentualnym warunkiem pozostania takiej osoby na Spotkaniu (tylko i wyłącznie w przypadku wolnych miejsc w ośrodku) będzie dokonanie opłaty w wysokości  600 PLN.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych uczestników Spotkania w Marózie

***

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx