Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ruszyła VI edycja programu „Decydujesz, pomagamy”!

Tesco Polska przy wsparciu Fundacji Tesco oraz Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” ogłasza nabór do szóstej edycji programu „Decydujesz, pomagamy”.

Jesteście organizacją pozarządową, spółdzielnią socjalną, instytucją publiczną lub grupą mieszkańców, która aktywnie działaw lokalnej społeczności? Macie ciekawy pomysł na projekt na rzecz Waszej okolicy i mieszkańców? Chcecie zorganizować coś wspólnie z innymi mieszkańcami, zdobywać nowe umiejętności lub zmienić przestrzeń wokół siebie? Jeśli tak, program „Decydujesz, pomagamy” może pomóc Wam w realizacji tych planów.

Zachęcamy do aplikowania w programie, którego celem jest wspieranie aktywności i rozwoju w społecznościach lokalnych! Całkowita kwota dotacji 1 125 000 złotych zostanie rozdzielona pomiędzy maksymalnie 375 inicjatyw, które zostaną wybrane do etapu głosowania w sklepach Tesco. Wstępnego wyboru projektów dokona Komisja Grantowa, a ostatecznego – klienci sieci Tesco w głosowaniu. Każdy zwycięski pomysł otrzyma dofinansowanie w wysokości 5000 złotych, inicjatywa, która zajmie II miejsce otrzyma 3000 złotych dofinansowania, a zdobywca miejsca III –1000 złotych na cele statutowe.

INFORMACJE O PROGRAMIE

SKŁADANIE WNIOSKÓW - 01.04 - 29.04.2019 r.

Źródło: https://tesco.pl/pomagamy/about/

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx