Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ruszył nabór do programu grantowego Fundacji Tesco „Decydujesz, pomagamy"

Masz pomysł, jak zmienić świat wokół Ciebie? Weź udział w programie „Decydujesz, pomagamy”, w którym Tesco wraz z Fundacją Tesco wesprze inicjatywy na rzecz lokalnych społeczności i przyzna granty aż 375 organizacjom z całego kraju na łączną sumę 1 125 000 zł.

Program grantowy „Decydujesz, pomagamy" ma za zadanie wesprzeć lokalne organizacje pozarządowe oraz społeczników i grupy nieformalne w realizacji projektów na rzecz lokalnej społeczności. W tym celu Polska została podzielona na 125 mikroregionów. W każdym z nich - decyzją klientów Tesco - zostanie przyznany jeden grant na realizację lokalnej inicjatywy.

Kiedy trwa program „Decydujesz, pomagamy"?

Piąta edycja programu „Decydujesz, pomagamy" rozpoczyna się 8 października 2018 roku i potrwa do września 2019 roku - wówczas zostaną ogłoszone wyniki i lista zwycięzców.

Kto może wziąć udział w programie i ubiegać się o grant?

W programie mogą wziąć udział prawie wszyscy: organizacje pozarządowe (w rozumieniu art. 3 pkt. 2 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie), grupy nieformalne (co najmniej trzyosobowa grupa ludzi), które podpiszą umowę o współpracy z organizacją pozarządową, spółdzielnie socjalne oraz instytucje publiczne (np.: przedszkole publiczne, szkoła publiczna, instytucja kultury, biblioteka publiczna, ośrodek pomocy społecznej). W programie NIE MOGĄ wziąć udziału: partie i organizacje polityczne i jakiekolwiek inne podmioty przez nie utworzone, związki zawodowe, organizacje pracodawców ani przedsiębiorstwa.

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu programu znajdują się w Regulaminie oraz na stronie programu w zakładce Zasady i harmonogram .

Źródło: https://tesco.pl/pomagamy/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx