Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Międzynarodowa Konferencja Fundraisingu w Bratysławie

Od 9 do 11 października w Bratysławie już po raz dziewiąty organizowana jest największa w naszej części Europy konferencja o pozyskiwaniu środków od darczyńców indywidualnych oraz firm na działania organizacji pozarządowych – CEE Fundraising Conference. W tym roku tematem przewodnim wydarzenia jest „Fundraising in a World of Big Data”. Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich  jest partnerem tego wydarzenia.

Podczas dwudniowej konferencji o najnowszych trendach w fundraisingu oraz kwestiach związanych z bezpieczeństwem i zarządzaniem danymi, opowiedzą eksperci z Wielkiej Brytanii, USA, Holandii, Niemiec, Irlandii, Szwajcarii, a także Czech i Węgier. Wśród prezenterów warto wymienić Stephena George’a – brytyjskiego fundraisera z 30-letnim stażem, którypozyskiwał środki m.in. na rzecz Unicef oraz RNIB (Królewski Instytut Pomocy Niewidomym), Jasona Potts’a – jednego z pionierów cyfrowych kampanii fundraisingowych, które realizował dla Greenpeace oraz Amnesty International, czy Katalin Béres, która zanim zajęła się fundraisingiem w węgierskim SOS Wioski Dziecięce, związana była z takimi firmami, jak Shell czy Unilever.

Konferencja rozpoczyna się w środę 10 października rano natomiast warto rozważyć udział w popołudniowych warsztatach organizowanych we wtorek 9 października. Cena uczestnictwa w wydarzeniu zaczyna się od 219 EURO i obejmuje udział w zajęciach, wyżywienie, dostęp do wszystkich materiałów edukacyjnych oraz zaproszenie na wieczorne party. W przypadku osób podróżujących do Bratysławy z Warszawy warto rozważyć przelot samolotem w związku uruchomieniem regularnych połączeń między obydwoma miastami przez linię lotniczą Wizz Air.

Konferencja jest prowadzona w całości w języku angielskim. Każdego roku bierze w niej udział ok. 150 osób.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie: www.ceefundraising.org

W razie pytań można skontaktować się bezpośrednio z organizatorem konferencji, szefem Słowackiego Centrum Fundraisingu, Eduardem Marcekiem pod numerem telefonu +421 905 477 468, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: http://www.faoo.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx