Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Projekty na rzecz kobiet. Programy dotacyjne

Autorka: Iwona Raszeja-Ossowska

Niniejsze opracowanie jest dedykowane podmiotom, które są zainteresowane realizacją projektów na rzecz kobiet.

Poradnik, w części pierwszej, zawiera opis wybranych źródeł finansowania. O wyborze zdecydowały szczegółowe cele poszczególnych programów dotacyjnych oraz możliwość skorzystania ze wsparcia podmiotów działających na terenach wiejskich. Opracowanie pomija szczegółowe zasady ubiegania się o dofinansowanie. Te informacje ulegają zmianom i modyfikacjom. Zainteresowany czytelnik może do nich dotrzeć poprzez wskazane w opracowaniu strony internetowe, albo kontaktując się telefonicznie, korespondencyjnie (w tym e-mail) czy osobiście z danym darczyńcą, instytucją doradczą.

W drugiej części opracowania wskazano instytucje, organizacje oraz portale internetowe, które mogą być pomocne zarówno na etapie pozyskiwania środków finansowych, jak też w budowaniu partnerstw projektowych.

Katalogi pierwszej i drugiej części poradnika nie są zamknięte. Autorka zakłada, że w przyszłości zostaną poszerzone, uzupełnione i będą aktualizowane.

Wszystkie zamieszczone informacje pochodzą ze stron internetowych wskazanych w opracowaniu, dostępnych w dniu 27 czerwca 2018 r.

POBIERZ PORADNIK W PLIKU PDF

***

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx