Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Wystawiajmy się!" 2018 – nabór do projektu dla projektantów mody

Instytut Adama Mickiewicza ogłasza otwarty nabór do projektu Wystawiajmy się! To już druga edycja, do której mogą aplikować projektanci mody.

"Wystawiajmy się!" 2018 - Nabór

W edycji Wystawiajmy się! 2018 limit dofinansowania został podniesiony do 40 tysięcy brutto.

Instytut Adama Mickiewicza, działający pod marką Culture.pl, już po raz piąty ogłasza otwarty nabór dla polskich projektantów, którzy pragną pokazać swoje prace międzynarodowej publiczności. Od 2017 roku zapraszamy do udziału w Wystawiajmy się! także projektantów mody. Moda jest jednym z podstawowych wyznaczników kultury; z jednej strony odzwierciedla tendencje współczesności, szybko reaguje na zmiany i zjawiska społeczne, z drugiej zaś jest nośnikiem tradycji. Podczas pierwszej edycji projektanci mody mogli dzięki Wystawiajmy się ! zaprezentować swoje kolekcje podczas FashionClash w Maastricht, CIFF Copenhagen i Who’s Next w Paryżu.

Zgłoszenia mogą nadsyłać zarówno doświadczeni, jak i początkujący twórcy, osoby indywidualne oraz grupy projektowe. Projektanci  mogą się ubiegać o wsparcie prezentacji  na zagranicznych targach, festiwalach i biennale designu i mody, a także w wystawach zbiorowych i indywidualnych organizowanych w muzeach i galeriach zagranicą.

Wszystkie otrzymane aplikacje zostaną poddane ocenie merytorycznej przez członków zespołu programu Polska Design Instytutu Adama Mickiewicza oraz ekspertów zewnętrznych.

Procedura zgłoszenia jest prosta: należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz wstępny kosztorys na stronie internetowej www.iam.pl link otwiera się w nowym oknie i wysłać je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 9 lutego 2018 roku r. do godz. 15.00

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie iam.pl link otwiera się w nowym oknie

Wyniki naboru zostaną ogłoszone do 15 lutego 2018 r. na stronie www.iam.pl link otwiera się w nowym oknie

Dowiedz się więcej

Źródło: http://culture.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx