Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie do udziału w jesiennej edycji konkursu grantowego programu RITA – Przemiany w regionie

Fundacja Edukacja dla Demokracji i Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności zapraszają do udziału w jesiennej edycji konkursu grantowego programu RITA – Przemiany w regionie. Kończą się wakacje, czas przestawić się na tryb zadaniowy. Tak więc czas start – nabór wniosków trwa do 16 października do godz. 16:00.

Do konkursu tradycyjnie zapraszamy polskiego organizacje pozarządowe z partnerami z krajów regionu. Jak definiujemy region i czego mogą dotyczyć projekty – czytajcie na naszej stronie internetowej. Na stronie dostępny jest też regulamin konkursu i załącznik dotyczący kosztów kwalifikowanych.

Składanie wniosków odbywa się wyłącznie online przez formularz FED: http://formularze.fed.org.pl/

Przypominamy, że każda organizacja powinna posiadać tylko 1 konto w formularzach FED, w którym należy na bieżąco aktualizować dane organizacji.

Program RITA – Przemiany w regionie to przede wszystkim program grantowy, który kompleksowo wspiera współpracę międzynarodową: od pomocy w przygotowaniu koncepcji projektu i budowania partnerstwa projektowego, poprzez finansowanie najlepszych inicjatyw, po stałe wsparcie informacyjne i kompetencyjne dla naszych grantobiorców.

Organizujemy także warsztaty, spotkania, kursy e-learningowe, wspieramy wymianę informacji pomiędzy aktywistami z Polski i krajów objętych programem. Cały czas jesteśmy w kontakcie z realizatorami projektów służąc radą, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Program RITA dotyczy obecnie następujących krajów: Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Gruzja, Kazachstan, Kirgistan, Mołdawia, Rosja, Ukraina, Tadżykistan. Dofinansowanie mogą otrzymać partnerskie projekty polskich organizacji i ich partnerów z wymienionych krajów.

Źródło: http://programrita.org/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx