Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dofinansowanie dożywiania dzieci w okresie wakacji letnich 2017 w ramach programu Pajacyk

Poprzez program Pajacyk, Fundacja Polska Akcja Humanitarna wspiera dzieci, które ze względu na trudną sytuację materialną powinny otrzymywać bezpłatne posiłki a nie mogą liczyć na pomoc gminy.

W ramach programu prowadzone jest dożywianie dzieci.

Program przeznaczony jest dla podopiecznych placówek wsparcia dziennego w rozumieniu Ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wsparciu rodziny i systemie pieczy zastępczej, które z różnych przyczyn nie są objęte wsparciem Ośrodków Pomocy Społecznej w zakresie dożywiania a takiego wsparcia potrzebują. Program realizowany jest za pośrednictwem organizacji prowadzących placówki wsparcia dziennego, którym przekazywane są środki finansowe na dożywianie.

Celem współpracy z organizacjami prowadzącymi placówki wsparcia dziennego jest rozwinięcie systemu docierania z pomocą do najbardziej potrzebujących dzieci i młodzieży w okresie wakacji letnich.

Zgłoszenia

Jeśli Twoja organizacja prowadzi placówkę wsparcia dziennego i planujesz działania wspierające dzieci w okresie wakacji letnich 2017, możesz ubiegać się o dofinansowanie posiłków. Nabór trwa do 30 kwietnia 2017 – już dziś wypełnij formularz online.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Przeczytaj regulamin

Kontakt

Masz pytanie? Daj znać!

Koordynatorka programu dożywiania w Polsce:
Magdalena Szymczak
Biuro PAH w Toruniu
Telefon: (56) 652 13 68
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator:
Polska Akcja Humanitarna
al. Solidarności 78A, 00-145 Warszawa
KRS: 0000136833

Źródło: http://www.pajacyk.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx