Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Zmieniaj świat wokół siebie” - kolejna edycja akcji Banku BPH

Bank BPH już po raz trzeci sfinansuje najlepszy według internautów projekt. Już 06.06.2016 ruszyła kolejna edycja akcji „Zmieniaj świat wokół siebie”, w ramach której Bank BPH przekaże 40 000 zł na wybrany przez internautów projekt pozytywnej zmiany w przestrzeni wokół nas.

Jeżeli Twoja organizacja ma pomysł na projekt poprawy przestrzeni miejskiej – dołącz do naszej akcji i zdobądź szansę wygrania 40 000 zł, na jego realizację. Aby zgłosić projekt pobierz komplet dokumentów, które należy wydrukować, podpisać, a następnie zeskanować i dołączyć do poniższego formularza. Zgłoszenia przyjmujemy do 17.06.2016.

Komisja konkursowa wybierze najciekawsze zgłoszenia,na które w kolejnym etapie głosować będą internauci.

Wypełniając zgłoszenie, pamiętaj, że ma ono na celu przekonać komisję konkursową do wybrania, a następnie internautów do poparcia Twojego projektu. Staraj się pisać prostym i zrozumiałym językiem. Dołącz do zgłoszenia dowolne materiały, które uzupełnią opis Twojego pomysłu - zdjęcia, grafiki lub filmy. To zwiększy Twoje szanse na zwycięstwo!

POBIERZ DOKUMENTY

Źródło: http://www.zmieniajswiat.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx