Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podlaskie - pomoc finansowa dla jednostek OSP na zakup sprzętu ratowniczo - gaśniczego

W 2016 roku na pomoc finansową jednostkom samorządu terytorialnego na zakup sprzętu ratowniczo – gaśniczego dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w budżecie województwa podlaskiego została zaplanowana kwota w wysokości 200 000,00 zł.

Jednostki samorządu terytorialnego zainteresowane pozyskaniem pomocy finansowej na powyższy cel powinny przesłać wypełniony na specjalnie przygotowanym formularzu (załączonym poniżej wraz z instrukcją jego wypełniania) wniosek w terminie od 10 lutego 2016 r. do 10 marca 2016 r. na poniższy adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
Departament Infrastruktury i Transportu
ul. Kard. St. Wyszyńskiego 1
15-888 Białystok

Jednostki samorządu terytorialnego, którym zostaną przyznane środki finansowe otrzymają pisemną informację o dalszej procedurze udzielania dotacji.

Dodatkowe informacje w przedmiotowej sprawie można uzyskać pod nr tel. 85 66 54 649 (P. Jacek Kulesza)

Uwaga:

Z wnioskiem o dofinansowanie może wystąpić wyłącznie jednostka samorządu terytorialnego. Wniosek złożony przez OSP nie będzie rozpatrywany.

Pliki do pobrania

 

Źródło: https://www.wrotapodlasia.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx