Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił trzy konkursy w dziedzinie ochrony zdrowia

Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił trzy konkursy ofert związane z realizacją programów prewencji i zwalczania HIV i AIDS, profilaktyką chorób układu krążenia oraz cukrzycy.

Dotacje można uzyskać na działania zmierzające do wzrostu poziomu wiedzy na temat tych chorób oraz profilaktyki zdrowotnej. Można także składać projekty związane z zapewnieniem dostępu do informacji, edukacji i usług zdrowotnych dotyczących tych problemów. W ramach konkursów organizować można konferencje, warsztaty, seminaria oraz akcje medialne.

W tym roku na realizacje każdego z trzech konkursów Zarząd Województwa Śląskiego przeznaczył po 60 tys. zł. Pula łączna to 180 tys. zł.

O wsparcie mogą ubiegać się m.in. organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne oraz stowarzyszenia jednostek samorządu terytorialnego.


Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx