Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nabór propozycji operacji do realizacji w Planie Operacyjnym na lata 2016 - 2017 KSOW 2014-2020 dla województwa mazowieckiego na 2016 rok (etap I)

INFORMACJA O MOŻLIWOŚCI SKŁADANIA PROPOZYCJI OPERACJI DO REALIZACJI W PLANIE OPERACYJNYM NA LATA 2016-2017 KRAJOWEJ SIECI OBSZARÓW WIEJSKICH 2014-2020 DLA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO.

UWAGA!!!

Wniosek może zostać skutecznie złożony wyłącznie przez podmiot posiadający status partnera KSOW. Negatywna ocena tego punktu skutkować będzie odrzuceniem wniosku. Aby uzyskać status partnera KSOW należy wypełnić formularz znajdujący się pod adresem: ksow.pl/ksow/formularz-zgloszeniowy.html

W ramach planu operacyjnego na lata 2016-2017 KSOW 2014-2020 dla województwa mazowieckiego, w 2016 roku zgłaszane mogą być operacje dotyczące następujących działań Planu Działania KSOW na lata  2014-2020:  

  1. Działanie 4. Szkolenia i działania na rzecz tworzenia sieci kontaktów dla Lokalnych Grup Działania (LGD), w tym zapewnianie pomocy technicznej w zakresie współpracy międzyterytorialnej i międzynarodowej.
  2. Działanie 6. Ułatwianie wymiany wiedzy pomiędzy podmiotami uczestniczącymi w rozwoju obszarów wiejskich oraz wymiana i rozpowszechnianie rezultatów działań na rzecz tego rozwoju.
  3. Działanie 9. Promocja współpracy w sektorze rolnym i realizacji przez rolników wspólnych inwestycji.
  4. Działanie 10. Organizacja i udział w targach, wystawach tematycznych na rzecz prezentacji osiągnięć i promocji polskiej wsi w kraju i za granicą.
  5. Działanie 11. Aktywizacja mieszkańców wsi na rzecz podejmowania inicjatyw służących włączeniu społecznemu, w szczególności osób starszych, młodzieży, niepełnosprawnych, mniejszości narodowych i innych osób wykluczonych społecznie.
  6. Działanie 12. Identyfikacja, gromadzenie i upowszechnianie dobrych praktyk mających wpływ na rozwój obszarów wiejskich.
  7. Działanie 13. Promocja zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT NA STRONIE INTERNETOWEJ KSOW

Źródło: http://mazowieckie.ksow.pl

***

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx