Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Instytut Muzyki i Tańca -nabór do programów departamentu tańca na rok 2015

W środę 15 października 2014 ruszył nabór wniosków zgłoszeniowych do udziału w następujących programach Instytutu Muzyki i Tańca: Scena dla tańca (V edycja); Wspieranie aktywności międzynarodowej (V edycja) oraz Myśl w ruchu (III edycja). Nabór do Wspierania aktywności… potrwa do 2 marca 2015, natomiast do pozostałych programów – do 15 grudnia 2014.

W piątek 17 października został uruchomiony nabór do programu Zamówienia choreograficzne na rok 2015 (III edycja) Instytutu Muzyki i Tańca. Celem programu jest animacja współpracy polskich zespołów tanecznych z uznanymi choreografami polskimi i zagranicznym, a także wzbogacanie repertuaru polskich zespołów o różnorodne pod względem choreograficznym spektakle taneczne. Od tej edycji nowością jest również umożliwienie w ramach programu realizacji spektakli dyplomowych z nową oryginalną choreografią autorstwa choreografa niezatrudnionego w danej placówce przez Ogólnokształcące Szkoły Baletowe oraz państwowe szkoły wyższe kształcące profesjonalnych tancerzy.

Nabór wniosków potrwa do 15 grudnia 2014. Wyniki naboru zostaną ogłoszone do 31 stycznia 2015.

Szczegółowe informacje dostępne  w zakładce: programy/departament tańca.

Źródło: http://imit.org.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx