Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Trwaja zgłoszenia do Funduszu Innowacji, prowadzonego w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Nowe Technologie Lokalnie”

Trwają zgłoszenia do Funduszu Innowacji, prowadzonego w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Nowe Technologie Lokalnie”, realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informatycznego. Zwycięskie projekty otrzymają granty w wysokości do 50 tysięcy złotych i możliwość dalszego rozwoju.

Fundusz Innowacji finansuje nowe, innowacyjne narzędzia technologiczne, mające wspierać działalność NGO w Polsce. Spośród nadesłanych projektów wstępnie wybranych zostanie sześć, które trafią do etapu "preinkubacji".

Jej efektem będzie szczegółowe opracowanie pomysłu, dzięki któremu możliwa będzie realna ocena nie tylko rozwiązań finansowych projektu, ale przede wszystkim jego użyteczności społecznej oraz realnego potencjału w kwestii wsparcia dla organizacji trzeciego sektora.

Więcej informacji na stronie Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności

Źródło: http://www.pafw.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx