Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Cykl konferencji promujących wykorzystanie środków finansowych w ramach PROW 2007-2013

Celem organizacji cyklu 37 konferencji jest zaprezentowanie dobrych praktyk oraz rozpowszechnienie wiedzy w zakresie prawidłowo realizowanych projektów wśród beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Funduszy Unijnych na terenach wiejskich, podniesienie świadomości i wiedzy dotyczącej pozyskiwania środków na terenach wiejskich ze środków mechanizmów innych niż PROW 2007-2013, przeprowadzenie dyskusji na temat efektów dotychczasowych działań samorządu województwa mazowieckiego w zakresie wspierania rozwoju obszarów wiejskich.

Konferencje skierowane są do organizacji pozarządowych działających w obszarze wsi i rolnictwa, związków zawodowych i branżowych, partnerów społeczno-gospodarczych, ośrodków doradztwa rolniczego, izb rolniczych, Lokalnych Grup Działania, instytucji naukowo-badawczych, uczelni wyższych, szkół rolniczych, samorządów lokalnych. 

Program konferencji

Formularz zgłoszeniowy

Konferencje odbywają się w miastach, które są siedzibą władz 37 powiatów (ziemskich) wchodzących w skład województwa mazowieckiego.

Na potrzeby cyklu konferencji zostały opracowane na każdy powiat broszury  pn. "Zauważ PROW 2007-2013 wokół siebie" podsumowujące wykorzystanie środków pochodzących z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Serdecznie zapraszamy!!!

Kalendarium konferencji

Źródło: http://mazowieckie.ksow.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx