Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Lokalne Partnerstwa PAFW. Konkurs grantowy "Animator Dobra Wspólnego"

Konkurs Grantowy „Animator Dobra Wspólnego”  jest jednym z elementów oferty dla partnerstw I i II edycji programu – Pracowni Dobra Wspólnego. Jego celem jest wypracowanie, wdrożenie i upowszechnienie nowoczesnych, sprawdzonych w praktyce narzędzi animacji społeczności lokalnych, ale także wsparcie innowacyjnych projektów edukacyjno-szkoleniowych oraz doskonalenie i rozpowszechnianie metody animacji lokalnej zorientowanej na budowanie dobra wspólnego.


W ramach konkursu dofinansowane są projekty  do maksymalnej wysokości 5 000 zł. Wypełnione wnioski należy wysyłać w wersji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a w wersji papierowej do biura ARFP w następujących terminach (do wyczerpania puli 60000 zł przeznaczonej na granty): do 15 września 2014, 15 stycznia 2015 lub 2 marca 2015.

Szczegóły znajdują sie w dokumentach konkursowych załączonych poniżej. Zapraszamy do udziału!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx