Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Konkurs "Międzynarodowa wymiana młodzieży w formie on-line"

Minister Edukacji Narodowej ogłasza konkurs ofert na realizację zadania publicznego pt.: Międzynarodowa wymiana młodzieży w formie on-line.

Oferty realizacji zadania mogą składać organizacje pozarządowe w rozumieniu art. 3 ust. 2 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 tej ustawy, jak również jednostki samorządu terytorialnego.

Celem konkursu jest wspieranie działań resortu wynikających z art. 167 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz.U. z 2020 r. poz. 910) poprzez dofinansowanie projektów wymiany młodzieży z następującymi krajami Partnerstwa Wschodniego: Armenią, Azerbejdżanem, Białorusią, Gruzją, Mołdawią oraz z krajami Zachodnich Bałkanów: Republiką Albanii, Bośnią i Hercegowiną, Czarnogórą, Republiką Kosowa, Republiką Macedonii Północnej i Republiką Serbii, a także z Izraelem.

Ostatecznym beneficjentem konkursu są uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz ich rówieśnicy z krajów partnerskich.

Termin realizacji zadania upływa w dniu 15 grudnia 2020 r. II. Finansowanie zadania

Środki na realizację zadania zostaną przekazane w formie dotacji celowej.

Na realizację zadania przeznacza się środki publiczne w wysokości 500.000 zł.

Maksymalna kwota dofinansowania zadania wynosi 25.000 zł.

Miejsce składania ofert: Ministerstwo Edukacji Narodowej Al. J. Ch. Szucha 25 00-918 Warszawa

Termin składania ofert: 2 września 2020 r.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: https://bip.men.gov.pl

 

Najnowsze