Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zarządzanie ryzykiem powodziowym – wizyta studyjna, Niemcy

Gdańska Fundacja Wody we współpracy z Bawarskim Urzędem Ochrony Środowiska, dzięki dofinansowaniu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku zaprasza Państwa do udziału w wizycie studyjnej dotyczącej gospodarki i zarządzania przeciwpowodziowego na terenie Bawarii w Niemczech.

Wizyta będzie obejmować m.in.:

  • spotkania z niemieckimi specjalistami,
  • wizyty w urzędach i jednostkach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo przeciwpowodziowe,
  • wizyty w terenie.

Ważnym celem organizowanych przez GFW wyjazdów studyjnych jest wymiana doświadczeń oraz możliwość zapoznania się uczestników z rozwiązaniami stosowanymi w Niemczech.

Zaproszenie kierujemy do osób, które chcą swoją wiedzę zawodową uzupełnić o niemieckie doświadczenia, by móc je wykorzystać w swojej codziennej pracy.

Wizyta jest kontynuacją wizyt realizowanych w latach 2002-2011 dla polskich przedstawicieli branży wodno-ściekowej w ramach projektu TTW (Transfer Technologii Wodnych).

Termin szkolenia

06.11.2017 - 10.11.2017

Miejsce

Bawaria, Niemcy

Źródło: http://gfw.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx