Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jak zarządzać firmą w czasie kryzysu COVID-19?

Pandemia koronawirusa istotnie zmieniła świat. Oprócz wzmożonej troski o zdrowie, pojawiają się również problemy gospodarcze. Dzisiaj wiele firm musi zmienić strategię działania, aby przezwyciężyć ten najtrudniejszy okres. Zaistniała sytuacja może stać się jednak szansą dla przedsiębiorców.

W czasie, kiedy rządy walczą ze skutkami pandemii, przedsiębiorcy większości branż muszą walczyć o przetrwanie na rynku. Od właściwych decyzji i sprawnie przeprowadzonych zmian w firmach zależy, jak zakończy się ta walka. Jedno jest pewne, aby przetrwać, właściciele firm muszą skoncentrować się na działaniu, zamiast na oczekiwaniach, że sytuacja „sama się rozwiąże”.

Mimo, że wiele firm odczuwa dzisiaj negatywne skutki pandemii, można i trzeba je minimalizować. Kluczowe jest szybkie podejmowanie decyzji, dlatego warto przeanalizować trzy główne obszary działania firmy: strategię biznesową, zarządzanie ludźmi i finanse.

CZYTAJ DALEJ

Źródło: http://edufin.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx