Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Webinaria PPK - Plany, Prognozy, Komentarze

Chcesz dowiedzieć się, dlaczego ważne jest oszczędzanie długoterminowe? Czy wiesz, jaki wpływ na rynek kapitałowy mają Pracownicze Plany Kapitałowe? Jakie są nowe lub planowane zmiany w PPK?

Wiedzę o tym (i nie tylko) znajdziecie w nowym cyklu otwartych spotkań online organizowanych przez Polski Fundusz Rozwoju adresowanych zarówno do pracodawców, jak i do pracowników.

Harmonogram najbliższych spotkań w ramach „PPK - plany, prognozy, komentarze” przedstawia się następująco:

  1. O oszczędzaniu długoterminowym i jego wpływie na sytuację makroekonomiczną - rozmowa prezesa PFR Portal PPK Roberta Zapotocznego z zaproszonym ekspertem.  
  2. O inwestowaniu słów kilka, czyli co może zaoferować Instytucja Finansowa - porozmawiamy o polityce inwestycyjnej funduszy zdefiniowanej daty, ich ofertach oraz korzyściach z nich wynikających.
  3. Nie takie PPK straszne, czyli o nowych lub planowanych zmianach w PPK - dowiecie się o aktualnych zmianach w ustawie, nowelizacjach i wszelkich istotnych aktualnościach.
  4. 2P czyli Poznaj Portal – opowiemy o nowościach na www.mojeppk.pl, podręcznikach, kalkulatorach i wszystkim, co jest dostępne na portalu dla pracodawcy i pracownika. 

Aby wziąć w nich udział, wystarczy zarejestrować się w formularzu poniżej lub pod tym adresem.

Źródło: https://www.mojeppk.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx