Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rzecznik Finansowy zaprasza na webinarium o odroczeniu spłat rat kredytu

Czy wakacje kredytowe to faktycznie wakacje? - na to pytanie można będzie znaleźć odpowiedź w trakcie bezpłatnego webinarium organizowanego przez Rzecznika Finansowego.

Będzie ono poświęcone podsumowaniu pierwszych wniosków wynikających z analizy warunków odroczenia spłat kredytu oraz sygnałów wpływających w ramach akcji "Finanse w czasie koronawirusa - zgłoś problem Rzecznikowi Finansowemu".

Rzecznik Finansowy zaprasza  na bezpłatne webinarium pt. „Odroczenie spłat rat kredytu - Mity i fakty". Odbędzie się ono 20 kwietnia (poniedziałek) o godz. 10:00. Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować klikając w link:  

Link do rejestracji na webinarium

Spotkanie poprowadzi Katarzyna Szwedo-Mackiewicz, zastępca dyrektora Wydziału Klienta Rynku Bankowo-Kapitałowego w Biurze Rzecznika Finansowego. Podczas webinarium będzie można się dowiedzieć, na czym polega odroczenie spłaty rat kredytu oraz jak wygląda prawidłowa procedura i warunki udzielenia odroczenia. Ekspertka wskaże, na co starający się o odroczenie spłaty rat kredytu powinien zwrócić szczególną uwagę oraz co może on zrobić, gdy stwierdzi nieprawidłowości w procedurze lub wzorcu umowy odroczenia rat w swoim banku. Przedstawi też pierwsze wnioski wynikające z analizy warunków odroczenia spłat kredytów przygotowywane przez Rzecznika Finansowego na podstawie wniosków, aneksów i umów dostarczanych przez banki oraz z sygnałów wpływających w ramach akcji Finanse w czasie koronawirusa - zgłoś problem Rzecznikowi Finansowemu.

Po webinarium jego nagranie udostępnimy na kanale Facebook oraz YouTube Rzecznika Finansowego.

Organizatorami webinarium są Biuro Rzecznika Finansowego i Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego działające w ramach Partnerstwa na Rzecz Edukacji Finansowej (PREF).

Źródło: https://rf.gov.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx