Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na webinarium "Bezpieczeństwo umów i usług finansowych w Internecie"

W dniu 31 marca br. o godz. 14:00 zapraszamy na webinarium pt. „Bezpieczeństwo umów i usług finansowych w Internecie”.

Spotkamy się z Pauliną Krakowską, ekspertką z Biura Rzecznika Finansowego. Ekspertka wyjaśni, w jaki sposób czytać i weryfikować umowy dotyczące oferty finansowej, zarówno w tradycyjnych okolicznościach jak i – coraz bardziej popularne – w internecie. Uczuli, na co zwracać szczególną uwagę przed zawarciem umowy. Opowie też, jak bezpiecznie dokonywać transakcji online.

Webinarium przygotowano w ramach międzynarodowej kampanii Światowy Tydzień Pieniądza (ang.: Global Money Week (GMW) pod hasłem „Zdobywaj wiedzę. Zarabiaj. Oszczędzaj” (Learn.Save.Earn) oraz europejskiego Tygodnia z internetem, w tym roku pod hasłem "e-Mocni przez całe życie".

Organizatorami webinarium są Biuro Rzecznika Finansowego i Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego działające w ramach Partnerstwa na rzecz edukacji finansowej (PREF).

Co zrobić, aby wziąć udział w webinarium?

Należy się zarejestrować klikając w link: https://frsi.clickmeeting.pl/bezpieczenstwo-umow-i-uslug-finansowych-w-internecie/register

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają automatyczną wiadomość e-mail (z platformy webinaryjnej Clickmeeting) z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium. (Uwaga: jeśli nie znajdujecie wiadomości – przeszukajcie dokładnie swoją skrzynkę mailową sprawdzając spam/oferty/powiadomienia…). Prosimy o chwilę cierpliwości, nie zawsze wiadomość przychodzi od razu.
Na ok. 10 minut przed rozpoczęciem webinarium, zapraszamy na „rozgrzewkę” prezentującą funkcjonalności platformy webinaryjnej Clickmeeting.
Nagranie webinarium udostępnimy na kanale Facebook Rzecznika Finansowego wraz z prezentacją wyświetlaną podczas spotkania.

Żródło: https://www.facebook.com/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx