Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zalicz online 10 testów i zdobądź certyfikat Prasowej Akademii Pieniądza

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu, zalicz online 10 testów i zdobądź prestiżowy certyfikat Prasowej Akademii Pieniądza.

Jeszcze tylko do 31 marca 2019 r. dziennikarze i blogerzy chcący podnieść swoją wiedzę na temat ekonomii i gospodarki oraz poprawić swój warsztat dziennikarski mogą przystąpić do projektu „Prasowa Akademia Pieniądza, II edycja”, realizowany przez PAP we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

W celu zdobycia dyplomu potwierdzającego ukończenie szkolenia należy zdać 10 testów powiązanych z tematyką szkoleń, które zostały udostępnione dla zarejestrowanych uczestników na platformie www.pap21.pl

W tej chwili dostępnych jest sześć wykładów i testów:

1. "Ekonomia w pigułce - wprowadzenie nie tylko dla początkujących"

2. "Państwo, a gospodarka"

3. "Warsztat dziennikarza ekonomicznego"

4. "Demografia, jako wyzwanie dla Polski i świata"

5. "Podatki w gospodarce"

6. „Czego nas uczą ekonomiczni nobliści?”

Kolejne materiały będą sukcesywnie publikowane na e-platformie w terminie do końca marca 2019 r. Natomiast do końca kwietnia będzie można zaliczać testy online. Każdy z nich składa się z 10 pytań jednokrotnego wyboru. Do zaliczenia trzeba poprawnie odpowiedzieć na co najmniej siedem z nich.

Zgodnie z regulaminem szkolenia uczestnicy, którzy zaliczą online wszystkie 10 testów online otrzymają certyfikat wydany przez PAP i NBP.

***

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx