Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na Europejskie Forum Rolnicze 2018

Miło nam poinformować, że w dn. 23-24 marca 2018 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce/k. Rzeszowa odbędzie się pierwsza edycja Europejskiego Forum Rolniczego. To nowa, rozszerzona formuła międzynarodowej konferencji rolniczej organizowanej od 2011 roku w Jasionce k. Rzeszowa, przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.

W ramach dwudniowej konferencji, w opiniotwórczym gronie, odbędą się debaty na najważniejsze, aktualne tematy związane z wyzwaniami, perspektywami i szansami stojącymi przed polskim i europejskim rolnictwem oraz obszarami wiejskimi. Towarzyszyć im będą prelekcje, wykłady i dyskusje nt. innowacji w rolnictwie, połączone z prezentacją nowoczesnych rozwiązań dla sektora produkcji rolnej.

Europejskie Forum Rolnicze 2018

  • Przyszłość Wspólnej Polityki Rolnej - debata nt. najważniejszych problemów i wyzwań w rolnictwie

Sesja inauguracyjna Forum z udziałem kluczowych przedstawicieli Komisji Europejskiej, Dyrekcji Generalnej ds. Rolnictwa Unii Europejskiej, resortów rolnictwa z krajów Europy Środkowej, a także przedstawicieli krajowej polityki, świata nauki oraz organizacji rolniczych i branżowych.

  • Innowacje w rolnictwie - sesja inaugurująca drugi dzień Forum oraz tematyczne panele dyskusyjne

Debata nt. nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań w rolnictwie z udziałem przedstawicieli Komisji Europejskiej, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Rozwoju i Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz tematyczne panele dyskusyjne nt. najnowszych rozwiązań dostępnych dla sektora rolnego.

  • Prezentacje nowoczesnych rozwiązań dla rolnictwa

Ekspozycje producentów i dostawców usług nowych technologii w sektorze produkcji rolnej, związanych z jakością produkcji rolnej, finansowaniem i obniżaniem kosztów oraz ograniczaniem negatywnego oddziaływania na środowisko.

  • II edycja Nagrody im J. Ślisza

Uroczyste wręczenie Nagrody, której celem jest uhonorowanie organizacji bądź osób, wyróżniających się zaangażowaniem w propagowanie postaw obywatelskich i demokratycznych, szerzenie wartości chrześcijańskich oraz szeroko pojęty rozwój obszarów wiejskich.

Więcej informacji: EUROPEJSKIE FORUM ROLNICZE oraz www.forum-jasionka.pl

Europejskie Forum Rolnicze organizowane jest w ramach Forum Inicjatywy Rozwojowych przez Fundację EFRWP we współpracy z Agro Promotion

Patron honorowy

Źródło: http://efrwp.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx