Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych we Wschowie

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze zaprasza na spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych, które odbędzie się 9 stycznia w godzinach 13:00–16:00 we Wschowie. Podczas spotkania przekazane zostaną m.in. informacje dotyczące możliwości wsparcia działań realizowanych przez NGO zarówno ze środków europejskich, jak i krajowych. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się również o naborach wniosków unijnych planowanych w 2018 r., warunkach przyznania wsparcia oraz dokumentach, portalach internetowych i podmiotach oferujących dofinansowanie. Przedstawiony zostanie także harmonogram konkursów planowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w 2018 r.

Spotkanie odbędzie się 9 stycznia 2018 r. w godzinach 13:00 – 16:00 we Wschowie w siedzibie Starostwa Powiatowego we Wschowie, Plac Kosynierów 1c (sala konferencyjna).

Więcej informacji

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza poniżej. Na zgłoszenia czekamy do 8 stycznia 2018 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Zielonej Górze pod numerami telefonów: 68 4565 -535; -499; -488; -480; -454.

FORMULARZ

Istnieje również możliwość zgłoszenia poprzez formularz elektroniczny za pośrednictwem strony internetowej

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Źródło: http://lubuskie.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx