Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie do udziału w drugim ogólnopolskim seminarium pt. "Edukacja Finansowa dla Każdego"

Zapraszamy do udziałuw drugim ogólnopolskim seminarium pt. Edukacja Finansowa dla Każdego, które odbędzie się w Warszawie, 4 grudnia 2017 r. w Centrum Biznesowym Ogrodowa 58. 

Partnerstwo na Rzecz Edukacji Finansowej (PREF) jest nieformalną grupą organizacji i instytucji, które świadczą edukację finansową. Obok tradycyjnej wymiany doświadczeń w prowadzeniu edukacji finansowej oraz dzielenia się konkretnymi narzędziami edukacyjnymi, chcemy w trakcie seminarium rozmawiać o ważnych wydarzeniach mijającego roku z perspektywy edukacji finansowej.

A co było ważnego? Zmienił się zakres edukacji finansowej w szkołach. Jednocześnie coraz więcej instytucji podejmuje się edukacji finansowej. Równolegle prowadzone są działania regulujące prawa konsumentów na rynku finansowym. A w tym wszystkim, PREF rozwija się prężnie, ze względu na zapotrzebowanie rynku.

Seminarium wzbogacą także doświadczenia ze współpracy Rzecznika Praw Obywatelskich i Rzecznika Finansowego z działań prowadzonych dla tzw. ‘frankowiczów” w 2017 r.

Formularz zgłoszeniowy i program wydarzenia

Uczestnicy spoza Warszawy mogą wnioskować o zwrot kosztów dojazdu.

Serdecznie zapraszamy

Zadanie współfinansowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków z Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx