Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ubezpieczenia majątkowe w produkcji rolniczej - szkolenie e-learningowe

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza pracowników ośrodków doradztwa rolniczego, prywatnych firm doradczych oraz inne zainteresowane osoby zajmujące się problematyką ubezpieczeń majątkowych do udziału w szkoleniu e-learningowym pod nazwą „Ubezpieczenia majątkowe w produkcji rolniczej”, Szkolenie będzie dostępne od 13 grudnia do 22 grudnia 2017 r. po wcześniejszym zgłoszeniu uczestnictwa i otrzymaniu loginu. Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy na temat ubezpieczeń majątkowych (gospodarczych) w rolnictwie, zarówno obowiązkowych jak i dobrowolnych, zasad ubezpieczeń rolnych , stawek i dofinansowania ze strony Państwa. Żeby móc bezpiecznie gospodarować, trzeba część zasobów przeznaczyć na łagodzenie skutków zdarzeń losowych co jest przekazem tego szkolenia.

Rekrutacja na szkolenie będzie miała charakter ciągły do 8 grudnia 2017 roku.

Materiały szkoleniowe będą udostępnione na platformie szkoleniowej CDR Brwinów www.cdrkursy.edu.pl wyłącznie zalogowanym uczestnikom od dnia 13 do 22 grudnia 2017 roku. Od tego momentu, w ramach forum, będzie również możliwość kontaktu ze specjalistą CDR w Brwinowie.


Login i hasło zostaną udostępnione uczestnikom po otrzymaniu potwierdzonej przez pracodawcę karty zgłoszenia uczestnictwa, informacji o uczestniku i dokonaniu wpłaty.

Uczestnik sam planuje czas na samokształcenie, ale wymagane jest, aby w terminie do 22 grudnia 2017 r. zapoznał się z całym materiałem i zaliczył test końcowy.

Wszyscy uczestnicy pokrywają koszty administracyjne w wysokości 30 złotych. Dane do przelewu: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ul. Pszczelińska 99, 05-840 Brwinów,
Nr rachunku: 61 1130 1017 0020 1234 5520 0004 z dopiskiem: kurs e-learningowy „Ubezpieczenia majątkowe w produkcji rolniczej”

Osoba do kontaktu w sprawach merytorycznych:
Beata Filipiak, tel. 22-729 66 34 wew. 113, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu w sprawach rekrutacji i organizacji:
Renata Koczkodaj tel. 22-729 66 34 wew. 107, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

  • Zakres tematyczny
  • Karta zgłoszenia uczestnictwa
    (Prosimy o przysyłanie karty zgłoszenia uczestnictwa w wersji z podpisem - skan lub fax, oraz w wersji edytowalnej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , fax 22 729 72 91)

Źródło: http://www.cdr.gov.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx