Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie do wzięcia udziału w I Ogólnopolskim Forum Edukatorów Finansowych

 6 PAŹDZIERNIKA 2017, godz. 10:00 – 17.30

Dago Centrum, Biurowiec Rondo One, IIp. Rondo ONZ 1, Warszawa

Forum przeznaczone jest dla trenerów i edukatorów aktywnych w dziedzinie edukacji finansowej. Uczestnicy Forum będą mieli okazję wymienić się doświadczeniami z innymi trenerami i edukatorami, podnieść swoje umiejętności oraz zdobyć nową wiedzę, którą w praktyczny sposób będą mogli zastosować w swojej pracy.

Organizatorem wydarzenia jest Partnerstwo na Rzecz Edukacji Finansowej (PREF) - nieformalna grupa instytucji i organizacji zaangażowanych w edukację finansową na co dzień. Więcej o wizji i misji PREF na stronie http://edufin.pl/index.php/partnerstwo-na-rzecz-edukacji-finansowej.

Zgłoszenia przyjmowane są do 04 października 2017r.

Formularz zgłoszeniowy i program wydarzenia znajdują się: http://mfc.org.pl/pref/

Uczestnicy spoza Warszawy mogą wnioskować o zwrot kosztów dojazdu.

W przypadku pytań proszę o kontakt:

Magdalena Hojnor

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

22 225 25 48

Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków z Samorządu Województwa Mazowieckiego.

***

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx