Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ABC przedsiębiorczości na obszarach wiejskich - szkolenie internetowe dla nauczycieli

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie w okresie 03.01-30.03.2017 r. realizuje, przy organizacyjnym wsparciu Krajowego Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie szkolenie internetowe pt. „ABC przedsiębiorczości na obszarach wiejskich: zakładanie działalności gospodarczej i tworzenie biznesplanu”.

Głównym celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy z zakresu przepisów prawnych regulujących podejmowanie działalności gospodarczej jak i dotyczących wybranych obszarów funkcjonowania przedsiębiorstwa (m.in. tworzenie biznesplanu, podatki, księgowość, ubezpieczenia społeczne, fundusze unijne możliwe do pozyskania przez wiejskich przedsiębiorców).

Rekrutacja na szkolenie prowadzona jest, w ramach podjętej współpracy, przy wsparciu Krajowego Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie. Rekrutacja na szkolenie ma charakter ciągły. Zgłoszenia będą przyjmowane do 10.03.2017 r.

Nauczyciele zainteresowani uczestnictwem w szkoleniu przesyłają kartę zgłoszenia uczestnictwa do CDR o/Kraków mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pod nr faxu: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną pod adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków.

Informacja o uruchomieniu kształcenia będzie przesłana uczestnikom pocztą elektroniczną. Tematyczne materiały szkoleniowe będą udostępnione na platformie szkoleniowej CDR O/Kraków www.cdrkursy.edu.pl wyłącznie zalogowanym uczestnikom.

Udział w szkoleniu internetowym jest bezpłatny.

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest uzyskanie minimum 50% sumy punktów w każdym teście rozwiązywanym po zakończeniu danego modułu szkoleniowego.


Za stronę merytoryczną szkolenia odpowiada Mateusz Grojec z Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich – tel.: (12) 424-05-25, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Informacji w sprawach związanych z naborem udziela w ramach:

CDR o/Kraków – Sylwia Filas, tel.:12 424 05 54, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KCER - Barbara Płotczyk tel.: (22) 729 73 02; 601 517 951, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do pobrania:

Karta zgłoszenia uczestnictwa

Źródło: http://www.cdr.gov.pl

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx