Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zostań edukatorem międzynarodowego programu Aflatoun!


Pracujesz z dziećmi i młodzieżą i chcesz dowiedzieć się, jak w atrakcyjny sposób przekazywać im wiedzę z zakresu edukacji społecznej i finansowej? Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu!

 

Czym jest Aflatoun?

„Aflatoun” to innowacyjny program, którego celem jest podniesienie kompetencji społecznych oraz stopnia zaangażowania społecznego i kreatywności dzieci i młodzieży w wieku 6-20 lat. Wdrażany jest w 111 krajach na całym świecie i obejmuje wsparciem ponad 2 miliony osób. Program
w zrównoważony sposób omawia zagadnienia społeczne i finansowe, odkrywa potencjał dzieci
i młodzieży, rozwija krytyczne myślenie oraz zaangażowanie najmłodszych w działania na rzecz lokalnego otoczenia, przygotowując ich jednocześnie do bycia otwartymi, tolerancyjnymi i aktywnymi obywatelami. W ramach programu tworzone są lokalne Kluby Aflatoun, dzięki którym edukacja odbywa się w sposób ciągły, a nie doraźny.

Aflatoun w Polsce

W 2016 r., dzięki dofinansowaniu ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich uruchomiony został projekt „Aflatoun”, będący kontynuacją wcześniej prowadzonych działań. Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. W ramach niniejszego projektu przygotowana zostanie aplikacja edukacyjna oraz przeszkolonych 96 edukatorów. To oni powołają sieć 64 klubów Aflatoun, gdzie prowadzone będą innowacyjne zajęcia dla 960 młodych osób w wieku 6-20 lat.

Dołącz do nas!

Jeśli chcesz zostać edukatorem Aflatoun, wypełnij deklarację on-line i weź udział w 3-dniowym szkoleniu. Podczas przygotowujemy edukatorów programu, udostępniając innowacyjne narzędzie edukacyjne. Podczas zajęć wykorzystujemy międzynarodową metodykę sieci Aflatoun opartą na nauczaniu empirycznym. Uczestnikom zapewniamy nocleg, wyżywienie oraz pakiet edukacyjny. Szkolenia odbędą się w 6 miastach:

 • Lublin, 21-23.10.2016
 • Kraków, 18-20.11.2016
 • Gdańsk, 9-11.12.2016
 • Koszalin, 27-29.01.2017
 • Wrocław , 24-26.02.2017
 • Warszawa, 10-12.03.2017


  • Zdobędziesz nową wiedzę, umiejętności i poznasz ciekawych ludzi.
  • Staniesz się częścią światowej sieci Aflatoun.
  • Otrzymasz pakiet innowacyjnych narzędzi edukacyjnych i międzynarodowy certyfikat edukatora programu edukacyjnego „Aflatoun”.
  • Dzięki Klubowi Aflatoun zmieni się Twoje najbliższe otoczenie.

Co zyskasz?

Przekonaj się sam/a!

Zgłoś się i wypełnij deklarację on-line do 23 września 2016 r.: http://goo.gl/forms/aKrsuPPaXAHrjZsl2

Przeczytaj opis projektu: http://bit.ly/2a7hFom

Zapoznaj się z Regulaminem: http://bit.ly/2a7hxox

Więcej informacji o projekcie na stronie http://aflatoun.pl/ w zakładce „Dołącz”.

Źródło: Informacja prasowa

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx