Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pomorskie - konkurs grantowy na zadania w obszarze rozwoju wspólnot i społeczności lokalnych

Konkurs dotyczy przede wszystkim rozwoju usług dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, w tym cudzoziemców, w ramach partnerskiej współpracy organizacji pozarządowych i pomorskich samorządów powiatowych i gminnych. Zgłoszenia można nadsyłać elektronicznie – do 21 sierpnia, pocztą – do 24 sierpnia 2020 r.

Pomorskie samorządy i organizacje pozarządowe, w trosce o rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, włączają i integrują cudzoziemców z mieszkańcami regionu. Zarząd Województwa Pomorskiego, 30 lipca 2020 r. podjął uchwałę o ogłoszeniu otwartego konkursu ofert na realizację zadania „Wspieranie rozwoju partnerskiej współpracy pomiędzy samorządami lokalnymi a podmiotami świadczącymi usługi aktywizacji i integracji na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, w tym cudzoziemców”.

Zobacz też: Przewodnik integracja imigrantek i imigrantów 

Źródło: https://pomorskie.eu

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx