Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Wizyty studyjne, szkolenia, prezentacje - Garncarska Wioska zaprasza

Wizyty studyjne

Garncarska Wioska zaprasza na wizyty studyjne dla zorganizowanych grup. Organizujemy wizyty jednodniowe i kilkudniowe. Podczas wizyty zapraszamy na zwiedzania Garncarskiej Wioski z przewodnikiem, warsztaty rzemieślnicze, zwiedzanie Rajskiego Ogrodu, spacer po ścieżkach edukacyjnych. Zakres tematyczny wizyty przygotowywany jest indywidualnie zgodnie z potrzebami uczestników.  W ramach wizyty oferujemy warsztaty i prezentacje nt.: zasady tworzenia wioski tematycznej, zasady tworzenia przedsiębiorstwa społecznego, kreowanie produktu turystycznego, krok po kroku tworzenia spółdzielni socjalnej, marketing organizacji pozarządowej, społeczne zaangażowanie biznesu i wolontariat pracowniczy, tworzenie klastra, uwarunkowania rozwoju przedsiębiorczości, zasady rozwoju lokalnego, fundraising organizacji pozarządowych, jak napisać dobry projekt, tworzenie partnerstw lokalnych, kreatywność i innowacyjność w działaniach organizacji pozarządowych, działalność gospodarcza organizacji pozarządowych, crowdfunding – alternatywne finansowanie działań organizacji, ekonomia społeczna w teorii i w praktyce, zarządzanie organizacją pozarządową.

Podczas wizyty w Garncarskiej Wiosce, można poznać także inne wioski tematyczne w Regionie oraz inne przedsiębiorstwa społeczne. Kompleksowe wyżywienie zapewnia nasza gospoda „Ptasie radio”, która w przygotowywaniu posiłków wykorzystuje warzywa, zioła i owoce z ekologicznych upraw w Rajskim Ogrodzie.

Program i kosztorys wizyty ustalany jest indywidualnie dla każdej grupy z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań Gości.

Szkolenia

Garncarska Wioska zaprasza na szkolenia dla zorganizowanych grup. Organizujemy szkolenia z zakresu tworzenia przedsiębiorstw społecznych, tworzenia wiosek tematycznych, marketingu organizacji pozarządowych i przedsiębiorstw społecznych, modeli biznesowych przedsiębiorstw społecznych z opracowywaniem projektów rozwojowych. Program i kosztorys szkolenia ustalany jest indywidualnie dla każdej grupy z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań. W przypadku szkoleń trwających więcej niż jeden dzień, oferujemy noclegi we współpracujących z Garncarską Wioską hotelach i pensjonatach o różnych standardach i w różnych pobliskich miejscowościach.

Prezentacje

Garncarska Wioska zaprasza na tematyczne prezentacje multimedialne z obszarów tematycznych: organizacja pozarządowa – rozwój lokalny – wioski tematyczne – ekonomia społeczna – współpraca lokalna – lokalny rozwój gospodarczy – aktywizacja społeczna – ochrona środowiska – turystyka. Współpracujemy z doświadczonymi trenerami z Regionu.

Źródło: http://garncarskawioska.pl/

Najnowsze