Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Garncarska Wioska poszukuje garncarza

W związku z rosnącym zainteresowaniem produktami i  warsztatami z garncarstwa oraz rozwojem Garncarskiej Wioski w Kamionce,  oferujemy pracę dla GARNCARZA.

Wymagania:

umiejętność wykonywania ceramiki metodą tradycyjną ( z użyciem materiałów i sprzętu tradycyjnego – koło garncarskie),

– umiejętność wypalania ceramiki w piecu elektrycznym,

– umiejętność pracy w zespole

Osobom bez doświadczenia w wykonywaniu ceramiki, a  posiadającymi uzdolnienia plastyczne zapewniamy możliwość szkolenia na miejscu w zakresie umiejętności garncarskich.

Do obowiązków garncarza należało będzie: produkcja wyrobów w gliny (toczenie na kole garncarskim, lepienie, zdobienie ceramiki, wypalanie) oraz prowadzenie warsztatów  dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Oferujemy:

– zatrudnienie – umowa o pracę

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– pracę w prężnie działającej organizacji,

– możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego,

Dla osób z odległych miejscowości zapewniamy możliwość zakwaterowania w Kamionce.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego do dnia 10 stycznia 2019 r. na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkim Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nidzicką Fundację Rozwoju NIDA w Nidzicy zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz.1000)

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z przesłaniem nam danych osobowych w celach rekrutacyjnych informujemy, że:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA z siedzibą przy ul. Rzemieślniczej 3, 13-100 Nidzica

2) Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych i będą przechowywane do czasu otrzymania żądania ich usunięcia.
3) Dane osobowe mogą być przekazane do podmiotów zewnętrznych świadczących Administratorowi usługi kadrowe i rachunkowe a także potencjalnym pracodawcom-użytkownikom oraz kontrahentom Administratora, do których może Pani/Pan być delegowana/y.
4) Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Skorzystanie z uprawnień przysługujących w stosunku do Administratora może zostać wykonane poprzez złożenie odpowiedniego oświadczenia w odpowiedzi na niniejszy e-mail lub bezpośrednio na adres Administratora. Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Źródło: http://garncarskawioska.pl/

Najnowsze