Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uwarunkowania formalno - prawne sprzedaży produktów rolno-spożywczych na małą skalę

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie e-learningowe pn. „Uwarunkowania formalno - prawne sprzedaży produktów rolno-spożywczych na małą skalę”. Szkolenie odbędzie się w terminie od 08.06.2020 r. do 29.06.2020 r. na platformie edukacyjnej www.cdrkursy.pl. Szkolenie adresowane jest do specjalistów i doradców zatrudnionych w wojewódzkich ośrodkach doradztwa rolniczego.

Celem szkolenia jest podniesienie kompetencji doradców z zakresu uwarunkowań formalno-prawnych prowadzenia produkcji i dystrybucji produktów rolno-spożywczych na małą skalę. Uczestnik szkolenia nabędzie wiedzę i umiejętności w zakresie uruchomienia i prowadzenia działalności wytwarzania i sprzedaży żywności bezpośrednio z gospodarstwa.

Szkolenie składa się z trzech modułów szkoleniowych:

  • Co, gdzie i komu sprzedawać? Formy sprzedaży produktów rolnych w kontekście przepisów prawnych.
  • Współzależne obowiązki? Aspekty prawa żywnościowego i podatkowego.
  • Jak sprzedawać? Przykłady organizacji kanałów dystrybucji.

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest pozytywny wynik testu zaliczeniowego - co najmniej 70% poprawnych odpowiedzi.

Rekrutacja na szkolenie jest prowadzona w sposób ciągły od dnia 01.06.2020 (także w trakcie trwania szkolenia) do dnia 19.06.2020 r.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać wyłącznie mailem (skan lub zdjęcie) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Udział w szkoleniu dla doradców z ośrodków doradztwa rolniczego jest bezpłatny.

Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie udziału wraz z indywidualnym loginem i hasłem dostępu oraz instrukcją logowania. O terminie udostępnienia szkolenia poszczególnym osobom będzie decydować dopełnienie formalności związanych ze zgłoszeniem.

Osoby do kontaktu:

- w sprawach merytorycznych:
   Klaudia Kieljan, Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach organizacji i rekrutacji:
   Dorota Migocka - Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach technicznych i dostępności do platformy e-learningowej:
   Bartłomiej Mitka – Zespół Promocji i Wydawnictw, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   Krzysztof Kucia – Zespół Promocji i Wydawnictw, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   Łukasz Obrzut – Administrator Systemu Teleinformatycznego, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

zrodło: https://www.cdr.gov.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx