Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Przetwarzanie i sprzedaż żywności z gospodarstw rolnych - zaproszenie na konferencje


Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu zaprasza na konferencje realizowane w ramach operacji Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2018-2019 pn. „Przetwarzanie i sprzedaż żywności z gospodarstw rolnych”

Celem realizowanych konferencji jest przekazanie wiedzy i informacji na temat możliwości oraz wymagań organizacyjnych prowadzenia produkcji żywności i jej sprzedaży bezpośrednio przez producenta rolnego w ramach krótkich łańcuchów dostaw.

Konferencje adresowane są do osób zainteresowanych problematyką związaną z przetwarzaniem produktów rolnych i wprowadzaniem ich do obrotu tj. rolników, doradców, przedsiębiorców, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, instytucji otoczenia rolnictwa.

W ramach operacji realizowane będą dwie konferencje:

 1. konferencja jednodniowa, ponadregionalna, która obędzie się w dniu 13.09.2019r. w Kujawsko-Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział w Przysieku ul. Parkowa 1
  W ramach projektu uczestnicy mają zapewniony bezpłatny:
  - program merytoryczny,
  - materiały konferencyjne,
  - noclegi ze śniadaniem w pokojach 2-osobowych w dniach 12/13.09.2019
  - wyżywienie – obiad w dniu 13.09.2019
  - serwis kawowy.
  Dokładne miejsce zakwaterowania zostanie podane po rozstrzygnięciu przetargu.
 2. konferencja dwudniowa krajowa z wyjazdem studyjnym, która odbędzie się w dniach 18-19.10.2019r.w Łodzi
  W ramach projektu uczestnicy mają zapewniony bezpłatny:
  -program merytoryczny,
  -materiały konferencyjne,
  -noclegi ze śniadaniem w pokojach 2-osobowych w dniach 18/19.10.2019 r. z możliwością noclegu w dniu 17/18.10.2019r. po uprzednim zgłoszeniu
  -wyjazd studyjny w dniu 19.10.2019r.
  Dokładne miejsce zakwaterowania zostanie podane po rozstrzygnięciu przetargu.


Podróż z miejsca zamieszkania do miejsca konferencji oraz podróż powrotna jest organizowana i finansowana indywidualnie przez uczestników.

Zgłoszenie udziału w konferencjach przyjmujemy w nieprzekraczalnym terminie:

- do dnia 09.09.2019r. w przypadku zgłoszenia na konferencję w Przysieku

- do dnia 14.10.2019r. w przypadku zgłoszenia na konferencję w Łodzi

Wypełnioną kartę zgłoszenia należy dostarczyć do siedziby Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu ul. Chorzowska 16/18 z dopiskiem: Konferencja- Przysiek, Konferencja Łódź na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na numer 483654970 – decyduje data wpływu zgłoszenia.

Zgłoszenie stanowi zobowiązanie do pełnego uczestnictwa w konferencjach.

Osoba do kontaktu:

Barbara Sałata tel. 48 3656935, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Monika Mrożek tel. 48 3656935, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Karta zgłoszenia uczestnictwa - Przysiek

Program - Przysiek

Karta zgłoszenia uczestnictwa - Łódz

Program - Łódz

Źródło: https://www.cdr.gov.pl

Najnowsze