Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Fundacja BOŚ zaprasza wszystkie szkoły do udziału w niezwykłym projekcie edukacyjnym TRADYCYJNY SAD!

Projekt polega na promocji wiedzy dotyczącej starych odmian drzew owocowych oraz na stworzeniu mini sadu składającego się właśnie z tych drzew. 150 szkół, które stworzą najlepsze projekty sadu owocowego otrzyma od Fundacji BOŚ grant na zakup drzewek i materiałów potrzebnych do pracy.

W 2. edycji projektu granty przyznajemy na zakup drzew tradycyjnych odmian grusz. Szkoły, które wzięły udział w 1. edycji mogą starać się o środki na powiększenie sadu o nowe drzewa.

Projekt podzielony jest na dwa etapy. Realizacja każdego z nich zakończona jest przesłaniem raportu. Zapraszamy do zapoznania się z:

>>> INFORMACJAMI O PROJEKCIE

>>> REGULAMINEM KONKURSU

>>> PLANEM DZIAŁAŃ

REJESTRACJA ZESPOŁÓW TRWA DO 28 LUTEGO 2019 ROKU.

Zapraszamy do rejestracji

Zespół do udziału w projekcje zgłasza nauczyciel – opiekun grupy. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny (507 006 579) lub mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Źródło: http://tradycyjnysad.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx