Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs "Pamiętnik rolnika"

Weź udział w konkursie organizowanym przez Zakład Socjologii Miasta i Wsi Instytutu Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego, napisz historię swojego gospodarstwa i zgarnij nawet 2500 zł! To nie wszystko, przecież liczy się całe podium. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają odpowiednio 1500 zł i 500 zł. A dodatkowo…

Pierwsze 30 historii organizatorzy nagrodzą zestawem gadżetów od agrofakt.pl

Aby wziąć udział w konkursie, podaj swój e-mail i wyślij zgłoszenie.

Historia mojego gospodarstwa

Prowadzenie gospodarstwa rolnego po 1990 roku było ścieżką przez nieznane. Transformacja przyniosła wiele zmian, z którymi nie wszyscy sobie poradzili. Dlatego ten konkurs rolniczy skierowany jest do wszystkich osób, które chcą opowiedzieć o swojej drodze, niezależnie od tego, dokąd ich zawiodła. Tworząc swój osobisty Pamiętnik Rolnika, masz szansę nie tylko na pieniądze do wygrania. Pomagasz też utrwalić historię ciężkiej pracy, problemów i rozwiązań, a także małych i wielkich sukcesów, dzięki którym Twoje gospodarstwo wygląda tak jak dziś.

Wygrana nigdy nie była tak prosta! Zarejestruj się, opisz historię swojego gospodarstwa, dodaj parę zdjęć i wyślij.

dr Paweł Trojanowski - Zakład Socjologii Miasta i Wsi, Uniwersytet Wrocławski

W konkursie chodzi o uzyskanie jak najszerszego spojrzenia na przebieg zmian, których polscy rolnicy wyczekiwali od czasów upadku PRL. Dlatego też  Wszystkie opowieści będą dla nas jednakowo ważne. Niektórym rolnikom już się udało, innym jeszcze nie. Niektórzy nawet myślą, aby wycofać się z rolnictwa lub już to zrobili. Opisujcie zatem historię swojego gospodarstwa: jak weszliście w jego posiadanie, jak je powiększaliście i rozwijaliście, co Wam się udało, a co nie, i – najważniejsze – DLACZEGO? Co (lub kto) Wam w tym pomagało, co (lub kto) przeszkadzało? Piszczcie, proszę, jak najdokładniej, myśląc o tym, że spisując historię swojego gospodarstwa rolnego opisujecie historię części swojego życia.

Organizatorem konkursu jest Zakład Socjologii Miasta i Wsi Instytutu Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego

REGULAMIN KONKURSU

Źródło: https://www.pamietnikrolnika.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx