Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jarmark Artystów, Rękodzielników i Zdrowej Żywności w Wiązownie

Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie zaprasza do udziału w III Wiązowskim Jarmarku Artystów, Rękodzielników i Zdrowej Żywności oraz I Jarmarku Produktów Tradycyjnych i Regionalnych „Sójka Bezpiórka”, odbywających się w ramach Święta Gminy Wiązowna – WiązLove.

Jarmark odbędzie się 17 czerwca 2018 r. w godzinach 12:00 – 19:00, na ul. Kościelnej, która z tej okazji zostanie wyłączona z ruchu. Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY. Szczegółowe warunki uczestnictwa określone są w Regulaminie (REGULAMIN - DO POBRANIA).

W ubiegłorocznych edycjach wzięło udział po ok. 50 wystawców. W tym roku, postanowiliśmy rozbudować część kulinarną, tworząc Jarmarku Produktów Tradycyjnych i Regionalnych „Sójka Bezpiórka”. Podczas imprezy odbędzie się konkurs na najciekawsze stoisko targowe.
Zostanie zapewniona Państwu, bezpłatnie możliwość podłączenia do agregatu prądotwórczego, oraz opcja noclegu w Domu Kultury "Nad Świdrem" w Woli Karczewskiej (własne śpiwory i karimaty).

Wiązowna z racji bliskości Warszawy posiada potencjał do promocji produktów (komunikacja ZTM, 30 min samochodem od Warszawy), jednocześnie fakt organizacji dużej imprezy plenerowej – WiązLove (podczas której wystąpią m.in. Kabaret Czwarta Fala, zespół Future Folk, Maleo Reggae Rockers) również skutecznie ułatwi zapewnienie frekwencji odwiedzających.

Zachęcamy do dołączenia do zgłoszenia materiałów informacyjnych w postaci zdjęć produktów i krótkiego opisu działalności. Prosimy także, o załączenie zgody na bezpłatne wykorzystanie materiałów do celów promocji wydarzenia (zdjęcia zostaną umieszczone na Facebooku).
Serdecznie zapraszamy.

Prosimy dostarczyć formularz zgłoszenia (FORMULARZ - DO POBRANIA) osobiście, listownie, pocztą elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), w terminie do 27 maja 2018 r. Odpowiedzi na pytania dot. organizacji Jarmarku udzielają pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie pod nr tel. 22 780 41 79.

Koordynator Jarmarku: Katarzyna Jędrzejewska tel. 792 759 668, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: http://gok-wiazowna.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx