Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie do udziału w budowie Strategii Rozwoju Rolnictwa Ekologicznego

Stowarzyszenie GRUPA ODROLNIKA będąc partnerem KSOW i realizując operację pt. "Z głową i ze smakiem – współpraca rolników ekologicznych w skracaniu łańcucha dostaw" w partnerstwie z Gminą Pleśna, Lokalną Grupą Działania Dunajec-Biała oraz z Tarnowską Organizacją Turystyczną ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w tej operacji.

Operacja dotyczy budowy oddolnej Strategii Rozwoju Rolnictwa Ekologicznego w Polsce, dorocznego spotkania rolników ekologicznych, które będzie miało miejsce w Rzuchowej (woj. Małopolskie, Powiat Tarnowski, Gmina Pleśna) w dniu 20 lipca 2019 roku jak też Seminarium podsumowującego operacje  w trakcie którego zostanie zaprezentowana zostanie Strategia. Seminarium to  zaplanowano na miesiąc wrzesień 2019 w Warszawie. Dodatkowo udział w operacji wiąze się z promocją znaku rolnictwa ekologicznego, produktów ekologicznych i producentów żywności ekologicznej w trakcie 4 dużych wydarzeń plenerowych w Małopolsce, na Mazowszy, w woj. Świętokrzyskim i Lubelskim. 

Przeiwdujemy udział w operacji 40 rolników/producentów ekologicznych (certyfikat rolnictwa ekologicznego lub podleganie pod nadzór w okresie tzw konwersji) z Województw Małopolskiego, Świętokrzyskiego, Lubelskiego i Mazowieckiego.

O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. 

Więcej informacji o projekcie w zakładce "Nasze projekty" http://www.grupa.odrolnika.pl/ksow-VaR4qg oraz poniżej w załaczonej informacji o operacji. 

Formularz zgłoszeniowy PDF

Formularz zgłoszeniowy MS WORD

Informacja o operacji

„Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi”

„Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020”

Źródło: http://www.grupa.odrolnika.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx