Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Stowarzyszenie Klon/Jawor bada wpływ pandemii na sytuację organizacji pozarządowych - włącz się!

Rzetelna diagnoza pozwoli na bardziej dostosowane do potrzeb wsparcie dla sektora pozarządowego. Wypełnij krótką ankietę i włącz się w ten ważny projekt.

Stan pandemii wpływa na organizacje pozarządowe, o tym jesteśmy przekonani. Wszyscy dopiero próbujemy się zorientować, co ta nowa sytuacja oznacza i jak sobie z nią radzić, ale chcemy już teraz poznać perspektywę Państwa organizacji. Pozwoli to na lepsze dostosowanie działań ukierunkowanych na wsparcie organizacji pozarządowych w Polce.

Prosimy o podzielenie się Państwa opiniami na temat obecnych i przewidywanych w najbliższym czasie skutków pandemii na działania Państwa organizacji poprzez wypełnienie krótkiej ankiety online do 11 kwietnia 2020.

LINK DO BADANIA: kliknij tutaj

Zależy nam, żeby jak najszybciej zebrać wiarygodne dane o wpływie pandemii na sytuację organizacji pozarządowych. Planujemy nagłośnić wyniki badania, a także przekazać je kluczowym darczyńcom i decydentom, którzy mogą podjąć działania służące wsparciu stowarzyszeń i fundacji w Polsce. Rzetelna diagnoza pozwoli na bardziej dostosowane do potrzeb wsparcie dla sektora pozarządowego.

Szczegółowe informacje o badaniu

LINK DO BADANIA: kliknij tutaj

Z góry dziękujemy za Państwa zaangażowanie.

Zespół Badań Stowarzyszenia Klon/Jawor

Źródło: https://publicystyka.ngo.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx